Ankara Yapı İnşaat WEB Hizmetleri

Kayıtlı firma ve Ustalarımızla Ankara bölgesi Yapi İnşaat WEB Hizmetleri.


Çatı ve Oluk Hizmetleri

Çatı ve Oluk Hizmetleri

Çatılar, bir binanın en önemli bileşenlerinden biridir. Güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamak için çatınızın iyi durumda olması ve doğru bir şekilde yapılmış olması gerekir. Bu noktada, profesyonel bir çatı ustasıyla çalışmanın önemi ortaya çıkar.


Çatı ve Oluk Hizmetleri kapsamında: Bu işlere ihtiyacı olan müşterilere güvenli, denenmiş ve referanslı firma ve ustalara ulaşımı kolaylaştırmak. Bu işerle uğraşan firmaların müşteri kazanımını artırmak için internet ortamında (Reklam, Tasarım, Multimedya,Sosyal Medya) çalışmalar yapmak temel amaçlarımızdandır.

Çatı Aktarma

Mevcut kiremitlerin kaldırılması, tırnaklarının temizlenmesi, kırık ve çürüklerinin atılması, yerine aynı esvapta kiremit ve mahya takviye edilmesi, mevcut ahşap karkasın kontrol edilmesi.

Ayrıntılar...
çatı aktarma

Çatı Tadilat ve Bakımı

Çatınızın tadilat ve tamirat işlerini yerinde tespit ederek gerçekleştiriyoruz. Gerekli tespitleri yaptıktan çalışmaya başlıyoruz.

Ayrıntılar...
çatı bakımı

Shingle Kaplama

Ülkemizde dubleks ve teras üstlerinin genelinde shingle kullanılmaktadır. Görünüş olarak güzel olan asfalt kiremit “shingle” sizin çoğu sorunlarınızı çözecekti

Ayrıntılar...
shingle

Oluk İşleri

Oluklar, genellikle çatı kenarlarına takılır ve yağmur suyunu borular veya diğer drenaj sistemleri aracılığıyla uzaklaştırırlar. Eksiz Oluk ve Yağmur İniş Olukları da hizmetlerimiz dahilindedir.

Ayrıntılar...
çatı oluk

Çatı Yalıtımı

Çatı yalıtımı, bir binanın çatı bölgesinde yer alan ısı ve ses yalıtımını ifade eder. İyi bir çatı yalıtımı, binaların enerji verimliliğini artırır, sıcaklık ve ses yalıtımı sağlar ve bina sakinleri için daha konforlu bir ortam oluşturur. Ayrıca, çatı yalıtımı, çatıda oluşabilecek su sızıntılarının önlenmesine de yardımcı olabilir.

Ayrıntılar...
çatı yalıtımı

Baca Kenarı Sacı

Kiremit ile duvar ve baca kenar yüzeyine gelen kısımlarda su sızıntısını önlemek için Baca Kenarı Saçları kullanılır

Ayrıntılar...
baca kenarı sacı

Baca Rüzgar Gülü

Kötü kokuları ev ortamından uzaklaştırmak için Tuvalet ve mutfak gibi bacalara rüzgar gülü montajı yapılmaktadır.

Ayrıntılar...
baca rüzgar gülü

Çatı Yapımı

Çatı yapımı veya tamirinin ne kadar kapsamlı olacağına ve ne tür bir çatı yapısının kullanılacağına bağlı olarak değişebilir. Çatı yapımı, birçok farklı malzeme kullanılarak yapılabilir.

Ayrıntılar...
çatı yapımı